Napisz do nas

Kryta pływalnia Obiekty sportowe

Archiwum aktualności

Bardzo szybko upłynęły dwa tygodnie ferii dla dzieci ze szkół województwa lubelskiego i już możemy pokusić się o podsumowanie czasu spędzonego wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Janowie Lubelskim.

W pierwszym tygodniu ferii królowały kręgle, ponieważ 2 lutego MOSiR zaprosił wszystkich chętnych do udziału w Mini Turnieju w Kręgle. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VI. Do zawodów zgłosiło się 15. uczestników - 6. w grupie młodszej i 9. w grupie starszej. Trzeba przyznać, że młodzi zawodnicy, grali tak dobrze, że wyniki osiągane przez nich, niejednokrotnie zbliżały sie do pułapu osiąganego przez zawodników startujących w wiosennych Mistrzostwach Janowa w Bowlingu "STRIKE".

Laureatami turnieju w kategorii klasy I-III zostali:

I miejsce - Kuba Gąbka

II miejsce - Mikołaj Ludian

III miejsce - Filip Gajór

Najwyższy wynik osiągnął Kuba Gąbka - 65 pkt. Wielkie brawa!

W kategorii klasy IV-VI zwyciężyli:

 I miejsce - Szymon Kaczmarski

 II miejsce - Paweł Sadecki

 III miejsce - Łukasz Głaz

 Najwyższy wynik osiągnął zdobywca I miejsca - Szymon Kaczmarski - 116 pkt. Gratulacje!

Zobacz galerię zdjęć

 Drugi tydzień ferii upłynął pod znakiem piłki nożnej.

Przez dwa dni (6-7 lutego) rywalizowały ze sobą drużyny w grupach z klas I-III i klas IV-VI. W młodszej grupie mieliśmy okazję podziwiać drużyny kolejno od miejsca pierwszego: Juventus, Bayern, Real i Manchester. Królem Strzelców klas młodszych został Daniel Nalepa, zaś Najlepszym Bramkarzem - Krzysztof Łukasiewicz. W starszej grupie rywalizowało pięć drużyn, które uplasowały się kolejno: I - Liverpool, II - PKS Jadwiga, III - Barcelona, IV - Tottenham, V - Chelsea. Tytuł Króla Strzelców w grupie starszej zdobył Kacper Kiszka, zaś tytuł Najlepszego Bramkarza - Sebastian Kędra. Rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie i dostarczyła kibicom moc niezapomnianych wrażeń, ale to już jest tradycją "Małego Mundialu", bo tak z dumą i przymrużeniem oka, nazywamy Mistrzostwa Drużyn Podwórkowych.

 

Zobacz galerię zdjęć I-III                   Zobacz galerię zdjęć IV-VI

W tym czasie, gdy bawiliśmy się na kręgielni i Hali Sportowej, miłośnicy wody, mogli korzystać z atrakcji na hali basenowej Krytej Pływalni "Otylia". Codziennie od poniedziałku do piątku MOSiR umożliwiał wejścia na preferencyjnych zasadach wszystkim uczniom - klientom indywidualnym. Z tej możliwości skorzystało 133 osoby.

 

Dodano: 9 lutego 2018 r. 

Poprzednia strona Następna strona

Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!