Napisz do nas

Kryta pływalnia Obiekty sportowe

Archiwum aktualności

Już po raz drugi na niecce sportowej Krytej Pływalni „Otylia” odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Impreza zorganizowana została przez Stowarzyszenie Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Wawrzynek”, w ramach projektu „Pływać każdy może” dofinansowanego przez Burmistrza Janowa Lubelskiego.

Do zawodów zgłosiło się 14 uczestników ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Rywalizacja sportowa przebiegała na wysokim poziomie i dostarczała wielkich emocji wszystkim kibicującym.

Na trybunach zgromadzili się zaproszeni goście: Starosta – Jerzy Bielecki, Burmistrz – Krzysztof Kołtyś, Przewodnicząca Rady Miejskiej – Ewa Janus, Dyrektor MOSiR – Krzysztof Deruś, Dyrektor Gimnazjum – Andrzej Tomczyk, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej – Magdalena Kolasa, Redaktor „Panoramy Powiatu” – Alina Boś, Opiekunka Szkolnego Koła Wolontariatu – Anna Targońska, wychowawcy, rodzice, opiekunowie i przyjaciele startujących zawodników. Gorący doping z ich strony stale zagrzewał do walki wszystkich uczestników. Rozegrano biegi w kategoriach: open, styl klasyczny, kraul na grzbiecie i piersiach.
Zwycięzcami zostali:
w kat. open - dziewczęta:
1. Pachuta Klaudia
2. Niedziałek Paulina
3. Łacko Aleksandra
w kat. open - chłopcy:
1. Kucab Marcin
2. Wolanin Michał
3. Kuliński Paweł
w kat. kraul na piersiach:
1. Ziółkowski Norbert
2. Wolanin Michał
3. Kuliński Paweł
w kat. kraul na grzbiecie:
1. Siemczyk Rafał
2. Kucab Marcin
3. Pachuta Klaudia
w kat. styl klasyczny:
1. Kucab Marcin
2. Kuliński Paweł
3. Siemczyk Rafał

Zwycięzcy odebrali zdobyte trofea z rąk zaproszonych gości, zaś każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy upominek. Radości i pamiątkowym fotografiom nie było końca.

Zobacz galerię zdjęć

Dodano: 12 listopada 2013 r.

Poprzednia strona Następna strona

Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!