Napisz do nas

Kryta pływalnia Obiekty sportowe

Archiwum aktualności

Zobacz wyniki turnieju

 

Trudno uwierzyć, że to już po raz 7. odbył się Janowski Turniej w Bowlingu. Czas leci, a nasza „kręglarska rodzina”, która zjeżdża się do nas co roku na kolejne edycje turnieju, ciągle w świetnej formie. Każde spotkanie owocuje miłymi niespodziankami. Tak też było i tym razem!

Otóż miło mi poinformować, że w tym roku „rodzina” nam się znowu powiększyła. Do graczy z Janowa, Lublina i Krasnobrodu, dołączyli „nowi kuzyni” z Zamościa. Z radością powitaliśmy zamościan, ciekawi nie tylko ich poziomu gry, ale także ich samych. Rozczarowania nie przeżyliśmy. Rozgrywki toczyły się niemalże na ligowym poziomie, a nowi gracze okazali się nad wyraz sympatyczni. Zaznaczyć muszę, że nasz obiekt im się spodobał, więc może chętnie przyjadą do nas jeszcze.

Pani Ewa Janus Przewodnicząca Rady Miejskiej, nasz dobry duch turnieju, którego zresztą jest patronką, ufundowała nowy, bardzo okazały puchar przechodni, o który zawodnicy będą toczyć boje, aż do trzeciego zwycięstwa. Mimo zażartej walki o trofeum i tym razem trafiło ono w ręce pana Jarosława Baranowskiego, który w zeszłym roku uwiózł już na zawsze trzykrotnie wygrany poprzedni puchar. Czyżby pierwszy krok po kolejne trofeum???

Pan Jarek, który brał udział niemalże we wszystkich edycjach turnieju, był także autorem najlepszego wyniku zdobytego w tegorocznej edycji –223 punkty w jednym secie. Drugie, równie zaszczytne miejsce, zdobył pan Wojciech Piwkowski z Zamościa, który po bardzo zaciętej i wyrównanej walce, oddał pola panu Jarkowi dosłownie o włos. Pan Valter Paganin, wielokrotny laureat naszego turnieju, pokonał w walce o trzecie miejsce pana Bogdana Panasa, choć przewagę w obu setach liczyliśmy w pojedynczych punktach. Tak, to trzeba przyznać. Turniejowi w tym roku towarzyszyły wielkie emocje. Ciekawe, czy w przyszłej edycji panowie również staną ze sobą do konfrontacji (na co bardzo liczymy) i jak wtedy potoczy się kula???

Byłabym niewdzięczna, gdybym nie wspomniała na koniec o grających (w tej edycji trzech) paniach. Drogie Panie, bez Was tegoroczny turniej byłby jak tort bez wisienki. Oglądanie sobotnich zmagań na kręgielni, było dla nas - kibiców, po prostu czystą przyjemnością. Dziękuję za to bardzo wszystkim zawodnikom turnieju i zwyczajowo zapraszam gorąco za rok. My już na Was czekamy! 

Zobacz galerię zdjęć

Dodano: 22 października 2013 r.

Poprzednia strona Następna strona

Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!