Napisz do nas

Kryta pływalnia Obiekty sportowe

Archiwum aktualności

Zobacz wyniki rozgrywek

W sobotę 20 lipca 2013 roku na Stadionie Miejskim wszyscy zainteresowani piłką nożną mieli niemałą przyjemność obserwowania rozgrywek Podwórkowego Turnieju w Piłce Nożnej Drużyn 8.osobowych dla klas I-III. Tym razem pogoda okazała się znacznie bardziej łaskawa, niż w zeszłym tygodniu i młodzi piłkarze mieli okazję powalczyć o trofea i medale ufundowane dla najlepszych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Janowie Lubelskim.

Do rozgrywek w młodszej grupie wiekowej zgłosiło się 8 zespołów: siedem z Janowa i jeden z miejscowości Momoty. Sześć juniorskich drużyn od kilku miesięcy trenuje regularnie na umiejscowionym przy Zespole Szkół janowskim Orliku pod okiem trenerów: Łukasza Piecyka i Piotra Gąbki. Podwórkowy Turniej okazał się doskonałą okazją do sprawdzenia nabytych dotąd umiejętności i zmierzenia się z nieznanymi dotąd zespołami.

Młodzi zawodnicy w każdej minucie rozgrywek zaskakiwali licznie zgromadzoną publiczność wielkim zaangażowaniem, gorącym duchem walki, a nade wszystko ogromną wolą zwycięstwa. Bramki padały gęsto, a nagłe zwroty i dynamika przeprowadzanych akcji, trzymała wszystkich obserwujących w napięciu. Walka była tak zażarta i wyrównana, że o wyniku kilku spotkań zadecydowały dopiero rzuty karne.

Pierwszą drużyną turnieju w kategorii: klasy I-III został Janowski Orlik I. Tuż za nim, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Wygraliśmy i na trzecim drużyna Momoty.

Tytuł Króla Strzelców i pamiątkową statuetkę zdobyła Agata Łukasik z drużyny Momoty z wynikiem – 11 bramek.

Najlepszym Bramkarzem turnieju został Bartłomiej Stadnicki z drużyny Janowski Orlik I.

Gratulujemy. Było nam bardzo miło oglądać piłkę nożną w waszym wydaniu.

Zobacz galerię zdjęć

Dodano: 23 lipca 2013 r.

Poprzednia strona Następna strona

Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!