Napisz do nas

Kryta pływalnia Obiekty sportowe

Archiwum aktualności

Zobacz wyniki rozgrywek

No i zaczęły się wakacje! A skoro wakacje, to już z ich początkiem wszyscy entuzjaści piłki nożnej, a wśród nich również wielu uczestników poprzednich edycji, szykuje się do kolejnego Podwórkowego Turnieju w Piłce Nożnej drużyn 8. osobowych, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a rozgrywanego zwyczajowo z początkiem wakacji na Stadionie Miejskim w Janowie Lubelskim. Zawody te są jedną z ulubionych przez organizatorów imprezą, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i niesamowitemu duchowi sportowej rywalizacji, jakie możemy obserwować u młodocianych zawodników. 

Kapryśna w tym roku wakacyjna aura nie sprzyjała rozgrywkom. Owszem, słońce co jakiś czas pozwalało nam zobaczyć swe dostojne oblicze, lecz częściej zasłaniało się chmurami, z których kilkakrotnie otrzymaliśmy nieproszony prysznic, a z daleka stale dobiegały gniewne, burzowe pomruki. To jednak w żaden sposób nie zniechęciło młodych piłkarzy. Klasy czwarte piąte i szóste, które 12 lipca (w piątek) rozpoczęły turniejowe rozgrywki, zaprezentowały piłkę nożną na wysokim poziomie.

W rywalizacji wzięło udział 9 zespołów, w tym gościnnie zespoły z Momot i Kowalina. Prym wiodły drużyny: Biała 2000 – I miejsce, Iskierka – II miejsce, UKS – III miejsce. Gratulujemy gorąco zespołowi LKS Kowalin, który bardzo zażarcie walczył w półfinale o III miejsce. Mamy nadzieję spotykać się z nim częściej przy okazji kolejnych edycji turnieju, na murawie, czy też na hali.

Tytuł Króla Strzelców tegorocznej edycji turnieju zdobył Kacper Flis z zespołu UKS, zdobywca 7 bramek, zaś Najlepszym Bramkarzem został Artur Jargieło z zespołu Biała 2000.

Zdobyte trofea, medale i dyplomy laureaci odebrali z rąk Dyrektora MOSiR p. Krzysztofa Derusia oraz Głównego Sędziego turnieju p. Dariusza Brytana.

Niestety, druga część turnieju, zaplanowana na 13 lipca (sobota) dla klas I-III, nie odbyła się. Plany przeprowadzenia rozgrywek pokrzyżowała nam pogoda. Rzęsista ulewa dosłownie zmyła nas z boiska. Turniej dla klas I-III zostanie rozegrany z tygodniowym opóźnieniem (20 lipca o godz. 9.00 na Stadionie Miejskim). Zapraszamy ponownie zgłoszone zespoły, a wszystkich Państwa serdecznie namawiamy do gorącego dopingu.

Zobacz galerię zdjęć

Dodano: 16 lipca 2013 r.

Poprzednia strona Następna strona

Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!